Kalendarz miesięczny 2021 do druku

Podziel się!

4.7
(11)

Jak co roku z przyjemnością przedstawiam darmowy kalendarz miesięczny 2021 do druku. Tegoroczna edycja utrzymana jest w tak bliskiej mojemu sercu minimalistycznej stylistyce, dzięki czemu Twoje plany są na pierwszym miejscu. Kalendarz miesięczny na nadchodzący rok został stworzony w formacie A4 i z wykorzystaniem pliku PDF, dzięki czemu otworzysz go w każdym systemie operacyjnym. Domowa drukarka też nie będzie miała problemu z jego wydrukowaniem.

Tutaj znajdziesz kalendarz na 2023 rok:

Ten miesięczny kalendarz możesz po wydrukowaniu powiesić na domowej tablicy dowodzenia czy przyczepić do lodówki. Możesz go także umieścić na biurku, na przykład na sztywnej podkładce. Tradycyjnie, na każdy miesiąc wybrałam motywujący cytat, który może być podstawą do działania lub przemyśleń w Twoim dzienniku czy pamiętniku.

Kalendarz miesięczny 2021 – jak używać?

Na początku roku drukuję wszystkie miesiące i uzupełniam powtarzalnymi czynnościami, np. cotygodniowe zajęcia fitness. Dodaję też najważniejsze daty na cały rok, w tym urodziny bliskich czy Święta. Dla wygody i bezpieczeństwa umieszczam tam też terminy szczepień, daty, do których dzieci mają przeczytać lekturę czy terminy sprawdzianów. Gdy któreś z nas jedzie w delegację, taka wiadomość dla całej rodziny również jest łatwo dostępna.

Mój system planowania w oparciu o kalendarz na dany miesiąc jest bardzo prosty. Kalendarz wieszam na korkowej tablicy w jadalni. Tablica nosi miano domowego centrum dowodzenia. Dzięki temu każdy członek naszej rodziny może łatwo podejrzeć, co czeka nas niedługo. Na tej samej tablicy wiszą też plany lekcji dzieci. Planowanie miesięczne to doskonały sposób na zapewnienie harmonii nawet w niepewnej codzienności.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tym, jak planować w kalendarzu, kliknij tutaj. A jeśli dopiero zaczynasz przygodę z planowaniem, spodoba Ci się ten artykuł.

Zatem życzę ci samych sukcesów w nadchodzącym 2021 roku i zapraszam do pobrania kalendarza miesięcznego z motywacyjnymi cytatami na każdy miesiąc. Kliknij poniżej i pobierz darmowy kalendarz miesięczny 2021 w formacie PDF.

Kliknij, aby pobrać kalendarz miesięczny 2021 w formacie PDF.

Kalendarz miesięczny 2021 do druku
Kalendarz miesięczny 2021 do druku

Oceń post:

Średnia ocena 4.7 / 5. Liczba ocen: 11

Bądź pierwszy i oceń post!

Przykro nam, że post okazał się nieprzydatny.

Pomóż nam go ulepszyć!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 odpowiedzi na “Kalendarz miesięczny 2021 motywacyjny darmowy do druku PDF”

Instagram