Darmowy kalendarz 2023

Podziel się!

4.8
(23)

Odkryj nowy miesięczny darmowy kalendarz 2023 do wydruku. W aktualnym kalendarzu motywacyjnym na 2023 rok znajdziesz nie tylko wygodny planner miesięczny, ale też inspirującą myśl specjalnie dla Ciebie. Na każdy miesiąc 2023 roku wybrałam motywujący cytat, który może stać się zalążkiem motywu przewodniego i doprowadzić Cię do Twoich celów jeszcze szybciej w 2023 roku. Co roku tworzę specjalnie dla Ciebie darmowy kalendarz, który ułatwi Ci zaplanowanie nowego roku.

Kolejna edycja na rok 2023 pozostaje w eleganckiej i uniwersalnej kolorystyce, dzięki czemu Twoje plany są na pierwszym miejscu. Kalendarzjest jak zwykle w formacie PDF, dzięki czemu otworzysz go w każdym systemie operacyjnym, na smartfonie czy tablecie. Bez problemu wydrukujesz ten kalendarz na każdej domowej drukarce.

Gdzie warto umieścić darmowy kalendarz 2023 do druku?

Ten miesięczny kalendarz na cały 2023 rok możesz powiesić na korkowej, magnetycznej lub szklanej tablicy lub przyczepić do lodówki. Możesz go również postawić na biurku, najlepiej na sztywnej podkładce. Wydrukuj kalendarz w kilku egzemplarzach i rozdaj znajomym i dzieciom, żeby również korzystały z dobrodziejstw zarządzania czasem w nowym roku.

Jak używać miesięczny kalendarz 2023?

Na początku każdego roku drukuję od razu wszystkie miesiące i uzupełniam powtarzalnymi czynnościami, np. treningi czy zajęcia dzieci. Dodaję też najważniejsze daty na cały rok, w tym urodziny czy dni wolne. Dla wygody i bezpieczeństwa umieszczam tam też terminy szczepień i przeglądów, a także planowane wyjazdy służbowe i prywatne.

Sprawdzony przeze mnie system planowania w oparciu o kalendarz na dany miesiąc jest bardzo prosty. Kalendarz wieszam na korkowej tablicy w jadalni, dzięki czemu jest zawsze dostępny dla każdego. Wszyscy mogą zobaczyć, co robimy danego dnia. Na tej samej tablicy wiszą też plany lekcji moich dzieci. Planowanie miesięczne zapewni Ci choć trochę spokoju i pewności na co dzień.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o planowaniu w kalendarzu, kliknij tutaj. A jeśli dopiero zaczynasz przygodę z planowaniem, spodoba Ci się ten artykuł.

Zatem życzę ci samych sukcesów w nadchodzącym nowym roku 2023 i zapraszam do pobrania tego uniwersalnego kalendarza miesięcznego z motywacyjnymi cytatami na każdy miesiąc całkowicie za darmo – bez opłat! Kliknij poniżej i pobierz darmowy kalendarz miesięczny 2023 w formacie PDF.

Oceń post:

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba ocen: 23

Bądź pierwszy i oceń post!

Przykro nam, że post okazał się nieprzydatny.

Pomóż nam go ulepszyć!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 odpowiedzi na “Darmowy kalendarz 2023 do druku miesięczny PDF”

  • 31 lipca 2023 w 15:09

    Cześć! Jestem autorką bloga Radownisia. Ostatnio znalazłam twoją stronę i nie ukrywam, że bardzo mi się spodobała i uważam ją za bardzo interesującą i ważną. Zaniepokoił mnie jednak fakt, że ostatni artykuł pojawił się pół roku temu. Stąd moje pytanie, czy nadal zajmujesz się publikacją czy zakończyłaś tę działalność?
    Pytam, ponieważ chciałam zaoferować współpracę w zakresie internetowego wywiadu. Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań na temat prokrastynacji i twojej działalności, które prześlę mailowo po twoim zaakceptowaniu. Zachęcam do współpracy i serdecznie pozdrawiam!

    • 2 sierpnia 2023 w 12:15

      Radownisia, dziękuję za komentarz, na razie nie mam czasu na pisanie, chociaż pomysłów mnóstwo… z chęcią odpowiem na Twoje pytania, jeśli to coś pomoże innym ludziom. Pozdrawiam serdecznie 🙂

Instagram