JESTEM JOANNA

Udowadniam sobie, że mogę więcej każdego dnia.

OD ZAWSZE WIERZYŁAM, ŻE ŻYCIE JEST NIEKOŃCZĄCĄ SIĘ PRZYGODĄ PEŁNĄ NOWYCH ODKRYĆ. ZMIANA I CHĘĆ ULEPSZENIA OTACZAJĄCEJ MNIE RZECZYWISTOŚCI TOWARZYSZYŁY MI OD KIEDY PAMIĘTAM. TEN BLOG RÓWNIEŻ POWSTAŁ Z CHĘCI ZMIANY I PODZIELENIA SIĘ Z INNYMI TYM, CO POMAGA MI ULEPSZYĆ I UŁATWIĆ ŻYCIE.

Moją misją od kiedy pamiętam jest stanie się najlepszą wersją siebie. Do tego chciałabym zachęcić również Ciebie. Jednak nie musisz stąpać po omacku. Ja już popełniłam większość błędów na tej drodze. Dzięki temu jesteś w stanie uniknąć (choć części) takich, które czekają Cię na Twojej własnej ścieżce.

Zawsze uważałam, że najlepiej poświęcić więcej czasu na planowanie i przygotowanie, żeby łatwiej, szybciej i mniejszym nakładem pracy osiągnąć wymarzony cel. Pamiętaj, że życie nie musi składać się z ciężkiej, mozolnej pracy. Wiele procesów można sobie ułatwić dzięki zastosowaniu prostych sposobów, tricków i sprawnego planowania.

Wiesz w co wierzę? Każdy ma wyjątkowy talent i powinien się tym talentem dzielić. Moim talentem (i pasją) jest od zawsze ulepszanie, porządkowanie i automatyzacja. Tym chcę się podzielić z Tobą. A czym Ty podzielisz się ze mną?

Chcę ułatwić Ci życie i pomóc stać się najlepszą wersją siebie.

Co znajdziesz na UdowodnijSobie.pl?

  • Podstawy dobrej organizacji dnia i zarządzania czasem.
  • Proste sposoby na zaplanowanie dnia, tygodnia, miesiąca czy całego roku.
  • Planowanie posiłków, które jest podstawą dobrego życia.
  • Dużą dawkę motywacji i inspiracji.
  • Już wkrótce sklep z ułatwiającymi życie i uprzyjemniającymi czas specjalnie wyselekcjonowanymi produktami.