Pobierz kalendarz 2020 za darmo

Podziel się!

5
(3)

Dzisiejszy krótki wpis zawiera mój kalendarz miesięczny na 2020 rok. Kalendarz możesz łatwo wydrukować z poniższego pliku PDF.

Darmowy kalendarz 2023 PDF
Pobierz darmowy kalendarz do druku na 2023 rok w formacie PDF

Szukasz kalendarza na 2021 rok? Kliknij tutaj!

Jak używać kalendarza miesięcznego?

Drukuję każdy miesiąc i uzupełniam powtarzalnymi czynnościami, np. kiedy dziecko ma basen w szkole. Dodaję też najważniejsze daty na cały rok. Jeśli któreś z dzieci ma wycieczkę lub sprawdzian, taką informację również umieszczamy w kalendarzu. Gdy któreś z nas jedzie w delegację, taka wiadomość dla całej rodziny również jest łatwo dostępna.

Kalendarz wieszam (aktualny miesiąc) na korkowej tablicy w jadalni. Dzięki temu każdy członek naszej rodziny może łatwo podejrzeć, co czeka nas niedługo, a także sprawdzić, czy niczego nie zapomniał.

Oczywiście kalendarz możesz umieścić w jakiejś formie skoroszytu i używać dowolnie, jednak pisanie na nim najważniejszych wydarzeń i umieszczenie w “centrum dowodzenia” także sprawdza się bardzo dobrze.

Zatem życzę ci samych sukcesów w nadchodzącym 2020 roku i zapraszam do pobrania kalendarza miesięcznego z motywacyjnymi cytatami na każdy miesiąc. Kliknij poniżej i pobierz darmowy kalendarz w formacie PDF.

Oceń post:

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 3

Bądź pierwszy i oceń post!

Przykro nam, że post okazał się nieprzydatny.

Pomóż nam go ulepszyć!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jedna odpowiedź na “Kalendarz miesięczny 2020 motywacyjny do druku za darmo”

Instagram