Darmowy kalendarz 2022 do wydruku

Podziel się!

4.8
(20)

Jak co roku z przyjemnością przedstawiam miesięczny darmowy kalendarz 2022 do wydruku. W kalendarzu motywacyjnym na 2022 rok znajdziesz nie tylko wygodny planner dzienny, ale też miejsce na zapisanie priorytetów. Na każdy miesiąc 2022 roku wybrałam motywujący cytat, który może być podstawą do działania lub przemyśleń w Twoim dzienniku czy pamiętniku.

Tutaj znajdziesz kalendarz na 2023 rok:

Edycja 2022 utrzymana jest w tak bliskiej mojemu sercu minimalistycznej stylistyce, dzięki czemu Twoje plany są na pierwszym miejscu. Darmowy kalendarz miesięczny na nadchodzący rok został stworzony w formacie PDF, dzięki czemu otworzysz go w każdym systemie operacyjnym. Łatwo wydrukujesz kalendarz na każdej domowej drukarce.

Gdzie umieścić darmowy kalendarz 2022?

Ten miesięczny kalendarz możesz po wydrukowaniu powiesić np. na korkowej tablicy tablicy czy przyczepić do lodówki. Możesz go także umieścić na biurku, najlepiej na sztywnej podkładce.

Darmowy kalendarz 2022 do wydruku – jak używać?

Na początku roku drukuję wszystkie miesiące i uzupełniam powtarzalnymi czynnościami, np. cotygodniowe zajęcia fitness. Dodaję też najważniejsze daty na cały rok, w tym urodziny bliskich czy Święta. Dla wygody i bezpieczeństwa umieszczam tam też terminy szczepień, daty, do których dzieci mają przeczytać lekturę czy terminy sprawdzianów. Gdy któreś z nas jedzie w delegację, taka wiadomość dla całej rodziny również jest łatwo dostępna.

Mój system planowania w oparciu o kalendarz na dany miesiąc jest bardzo prosty. Kalendarz wieszam na korkowej tablicy w jadalni. Tablica nosi miano domowego centrum dowodzenia. Dzięki temu każdy członek naszej rodziny może łatwo podejrzeć, co czeka nas niedługo. Na tej samej tablicy wiszą też plany lekcji dzieci. Planowanie miesięczne to doskonały sposób na zapewnienie harmonii nawet w niepewnej codzienności.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tym, jak planować w kalendarzu, kliknij tutaj. A jeśli dopiero zaczynasz przygodę z planowaniem, spodoba Ci się ten artykuł.

Zatem życzę ci samych sukcesów w nadchodzącym 2022 roku i zapraszam do pobrania kalendarza miesięcznego z motywacyjnymi cytatami na każdy miesiąc. Kliknij poniżej i pobierz darmowy kalendarz miesięczny 2021 w formacie PDF.

Oceń post:

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba ocen: 20

Bądź pierwszy i oceń post!

Przykro nam, że post okazał się nieprzydatny.

Pomóż nam go ulepszyć!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 odpowiedzi na “Darmowy kalendarz 2022 do wydruku motywacyjny PDF”

Instagram