Podziel się!

4.8
(15)

Witajcie, zapraszam Was serdecznie do udziału w wyjątkowym wyzwaniu – Wyzwanie Planowanie. Przez najbliższy tydzień nauczycie się podstaw planowania dnia i zmiany nawyku. A wszystko nie zajmie wam więcej niż średnio pół godziny dziennie.

computer

Dołącz do Wyzwania na Facebooku!

Dołącz do zamkniętej grupy na Facebooku dedykowanej dla tego wyzwania. Kliknij i zapisz się!

Co osiągniesz dzięki podjęciu wyzwania? Nauczysz się podstaw planowania dnia i poznasz sposoby na zamianę jednego nawyku. Postępując według codziennych wskazówek zawartych w wyzwaniu będziesz w stanie ogarnąć swoje życie. A może podejmiesz wyzwanie razem z najbliższymi?

Wyzwanie Planowanie – zadania na każdy dzień:

Jak podjąć Wyzwanie Planowanie?

To bardzo proste! Wystarczy, że przez 7 dni będziesz postępować zgodnie ze wskazówkami na każdy dzień. Na blogu codziennie znajdziesz dedykowany artykuł, w którym szerzej opiszę twoje zadania na najbliższe dni. Wyzwanie dzięki temu stanie się łatwe do zrealizowania.

Sama nie przepadam za niespodziankami i lubię mieć możliwość wcześniejszego przygotowania do zadania. Dlatego też post na poniedziałek znajdziesz na blogu już w niedzielę. Każdy dzień udostępnię wcześniej. Dzięki temu możesz zapoznać się z tematem i wybrać potrzebną ilość czasu do wykonania zadania.

Podsumowując, aby podjąć Wyzwanie Planowanie:

  • Pobierz i wydrukuj plik PDF Wyzwanie Planowanie dostępny poniżej.
  • Każdego dnia postępuj według wskazówek, jakie znajdziesz na UdowodnijSobie.pl
  • Po wykonaniu zadania skreślaj je z tygodniowej listy!
  • Baw się dobrze 🙂
  • Zachęcam do dołączenia do grupy Wyzwanie Planowanie na Facebooku.

Wyzwanie Planowanie – darmowy PDF do pobrania Tydzień dla zmiany nawyku!


Jak udostępnić postępy z wyzwania?

Możesz to zrobić na kilka sposobów. Zarówno przez stronę na Facebooku, jak i przez Instagram. Na Instagramie pamiętaj o oznaczeniu UdowodnijSobie i o hashtagu #wyzwanieplanowanie. Zachęcam też do pisania komentarzy pod każdym artykułem.

Dlaczego warto podjąć wyzwanie planowanie?

Czy wiesz, że w momentach niepewności najłatwiej zmienić stare nawyki? Dlatego teraz, kiedy większość społeczeństwa została przymusowo zamknięta w domach (kiedy piszę ten post, w Polsce trwa nakaz pozostania w domach z powodu koronawirusa COVID-19) jest doskonały czas na wprowadzenie wszelkich zmian.

Niektóre nawyki będzie ci łatwiej zmienić niż inne. Planowanie dnia również jest umiejętnością praktyczną, którą automatyzujemy poprzez powtarzanie.

Po tygodniu trwania wyzwania będziesz mieć podstawowe pojęcie o tym, jak zaplanować dzień i zaczniesz wdrażać zmianę jednego nawyku.

#wyzwanieplanowanie #challenge

Oceń post:

Średnia ocena 4.8 / 5. Liczba ocen: 15

Bądź pierwszy i oceń post!

Przykro nam, że post okazał się nieprzydatny.

Pomóż nam go ulepszyć!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram