5 zasad udanej randki w domu

Podziel się!

5
(1)

Dzisiejszy wpis to przedsmak na Walentynki i nie tylko. Z powodu trwającej pandemii nadal jesteśmy zmuszeni do spędzania więcej czasu w domu, czy tego chcemy czy nie. Dlatego warto ustalić 5 zasad udanej randki w domu. Dzięki temu będziemy wiedzieć, czego wzajemnie oczekujemy i oszczędzimy sobie nerwów oraz nieporozumień.

5 zasad udanej randki w domu

Jeśli chcecie miło spędzić czas we dwoje w domu, warto ustalić kilka zasad, które sprawią, że każda randka w domowym zaciszu będzie przyjemna i relaksująca. Podane przeze mnie zasady są proste z natury, ale czasem niełatwo je wprowadzić.

 1. Zaplanujcie randkę z wyprzedzeniem!

  Spontaniczność jest świetna, ale kiedy Wasze grafiki pękają w szwach, jedynym sposobem na randkę może być jej wcześniejsze zaplanowanie. Dobrze jest zaplanować randkę z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem i przypomnieć o niej partnerowi dzień przed. Radosne oczekiwanie na wieczór we dwoje z pewnością będzie przyjemne samo w sobie.

 2. Ustalcie zasady

  Może nie wydaje się to romantyczne, ale pomaga spędzić miło czas. U mnie podstawową zasadą jest nieużywanie smartfona w czasie randki. Trochę trudniej przychodzi mi odłożenie na bok pracy, ale to też bardzo ważne! Zastanów się, co mogłoby popsuć waszą randkę i usuń to ustanawiając prostą zasadę.

 3. Podrzuć miłą karteczkę

  Żeby przypadkiem partner nie zapomniał, dobrze jest podrzucić mu do torby od laptopa czy do portfela małą karteczkę z przypomnieniem o Waszej randce. Proste i skuteczne.

 4. Zadbaj o siebie

  Jeśli zależy Ci na drugiej osobie, będziesz o siebie dbać. Oczywiście, dbamy o siebie najpierw dla siebie samej, ale oznaką szacunku i zaangażowania jest włożenie wysiłku w nasz wygląd przed randką. Jest jakaś ulubiona sukienka, a może makijaż, który zawsze zachwyca Twojego partnera? Co Ci szkodzi się trochę bardziej postarać, nawet jeśli nigdzie nie wychodzicie?

 5. Spróbuj czegoś nowego

  Czasem warto przełamać rutynę i spróbować czegoś innego. Jeśli Waszą standardową randką w domu jest wieczór filmowy, może na przykład zorganizujecie wieczór gier planszowych?

5 zasad udanej randki w domu

Oceń post:

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 1

Bądź pierwszy i oceń post!

Przykro nam, że post okazał się nieprzydatny.

Pomóż nam go ulepszyć!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram