Książki dla dzieci na Święta 0-6 lat

Podziel się!

5
(2)

Jak wiecie, uwielbiam czytać, uczyć się i rozwijać. Chciałabym, aby moje dzieci również dużo czytały, a także potrafiły wyciągać z książek to, co najważniejsze w życiu. Jeśli chcesz zachęcić dziecko do czytania, dobrym punktem startowym będzie podarowanie mu książki na święta. Oczywiście pamiętaj, żeby wybierać książki związane z zainteresowaniami dziecka, inaczej osiągniesz skutek przeciwny do zaplanowanego. Poniżej znajdziesz świetne książki dla dzieci na Święta 0-6 lat. Jedna uwaga, te książki to nie są typowe dziecięce książki świąteczne, ale pozycje uniwersalne, dobre na każdą okazję. Kupując z poniższych linków wspierasz działalność bloga.

Książki dla dzieci na Święta 0-6 lat

Urszula Kozłowska Święty Mikołaj

Urocza książka, którą czasem czytamy po dziś dzień. W formie rymowanek przedstawia historię Świętego Mikołaja wybierającego się w podróż, aby dostarczyć dzieciom prezenty. Książka także dla starszych dzieci, nawet moja 7- latka czasem do niej zagląda.

Książki dla dzieci na święta

Paulette Bourgeois Brenda Clark Franklin jest starszym bratem

Mamy kilka książek o przygodach Franklina, a ta jest świetna, jeśli masz więcej niż jedno dziecko. Może być doskonałym punktem wyjścia do rozmowy o uczuciach z bycia bratem lub siostrą.

Kraina Lodu. Krótkie opowieści na dobranoc

Książkę dostaliśmy kilka lat temu w prezencie urodzinowym i nieźle się już sfatygowała od ciągłego czytania. Doskonała dla wielbicielek Krainy Lodu i nie tylko.

Książki edukacyjne dla dzieci na Święta

Książki dla dzieci na Święta i nie tylko - Uwaga to niebezpieczne

Emilie Beaumont Uwaga to niebezpieczne

Ta książka dla dzieci powinna być obowiązkowym elementem wyprawki przy wyjściu ze szpitala. Pokazuje w przystępnej formie obrazków z niewielką ilością tekstu, co się stanie, jeśli będziemy wychylać się przez okno, bawić widelcem lub wchodzić na meble.

Emilie Beaumont Czekamy na dzidziusia

Książka w prosty sposób opisuje ciążę, poród i podstawy opieki nad małym dzieckiem. Jeśli planujesz powiększenie rodziny lub po prostu chcesz wyjaśnić dziecku sprawy związane z pojawieniem się na świecie nowego człowieka, ta książka Ci to ułatwi.

Emilie Beaumont Obrazki dla maluchów. Dbaj o zdrowie

Nie tylko w dobie pandemii koronawirusa warto znać podstawowe zasady dbania o zdrowie i higieny osobistej. Ta książka uczy podstaw w przystępnej i zabawnej formie, nasz egzemplarz jest bardzo wysłużony.

Emilie Beaumont W przedszkolu

Wiem, że w zestawieniu jest bardzo dużo książek z serii Obrazki dla maluchów. Książki te nie tylko jednak były uwielbiane przez moje dzieci, kiedy były młodsze, ale też bardzo wiele je nauczyły. Dla każdego przyszłego przedszkolaka ta książka będzie wspaniałym wstępem do zaczęcia nowego etapu w życiu, jakim jest przedszkole.

Emilie Beaumont Dobre wychowanie

Oczywiście, dzieci uczą się najbardziej poprzez naśladowanie osób z najbliższego otoczenia, jednak ta książka pomoże przypomnieć standardy, które mogą gdzieś umknąć, co czyni ją bardzo pomocną.

Emilie Beaumont Ludzkie ciało w obrazkach

Świadomość procesów zachodzących w ciele to podstawa na przyszłe lata. Zrozumienie zależności pozwoli dziecku dokonywać lepszych wyborów, kiedy będą starsze. Może też być podstawą do dalszej dyskusji o szacunku i granicach.

Książki dla dzieci na Święta 0-6 lat

Oceń post:

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 2

Bądź pierwszy i oceń post!

Przykro nam, że post okazał się nieprzydatny.

Pomóż nam go ulepszyć!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jedna odpowiedź na “Książki dla dzieci na Święta 0-6 lat”

  • Zofia
    9 listopada 2020 w 19:38

    Również lubię czytać, moje dzieci na szczęście także. Jestem dumna, że również dla wnuków książki są wartością.

Instagram