Nie poddawaj się - przełom czeka tuż za rogiem. Amanda Bisk

Podziel się!

5
(4)

W dzisiejszym artykule wizualna motywacja dla wszystkich, którzy wracają do ćwiczeń po przerwie albo przedwiośnie daje im się we znaki okresowym spadkiem formy. Specjalnie dla ciebie darmowe tapety do pobrania na pulpit oraz na telefon. Motywujące cytaty treningowe, które pomogą ci przetrwać chwilowe zwątpienie.

MOTYWUJĄCA TAPETA NA PULPIT I TELEFON ZA DARMO

Aby pobrać dowolną tapetę, wystarczy że klikniesz na odnośnik z napisem “Pobierz”. Tapetę możesz łatwo zapisać w swoim telefonie lub w komputerze czy laptopie. Potem po prostu ustaw nowe tło pulpitu lub wygaszacz ekranu i wykorzystaj motywujące cytaty treningowe każdego dnia.

Motywujący cytat na każdy trening

Nie poddawaj się, przełom czeka tuż za rogiem.

Amanda Bisk

To jeden z moich ulubionych cytatów treningowych już od wielu lat. Nawet w chwilach największego zwątpienia we własne możliwości możemy spróbować jeszcze raz. Nie poddawaj się, gdy spotykasz na swojej treningowej ścieżce ograniczenia.
Motywujące cytaty treningowe, kiedy czujesz, że nie dasz rady

Dzisiejsze osiągnięcia są wczorajszymi niemożliwościami.

Robert H. Schuller

Może dziś nie jesteś jeszcze w tym miejscu, w którym chcesz być. Dopiero zaczynasz dbać o zdrowie, a każde wyjście na trening wydaje ci się ponad siły. Jednak pamiętaj, że każdy kiedyś zaczynał. Każdy miał chwile zwątpienia. Jednak zawsze, ale to zawsze warto spróbować raz jeszcze. Myślisz, że nigdy nie będziesz robić 20 pompek? Ja też nie mogłam zrobić ani jednej (!) po urodzeniu dzieci.Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie cytatytreningowetapeta5telefon-min.jpg

nie odkładaj treningu na jutro

Co masz zrobić dziś, nie odkładaj na jutro.

Hezjod

Jedyny trening, którego żałuję, to ten, którego nie zrobiłam. Zawsze tak jest, jeśli odpuścisz i przerwiesz łańcuszek motywacji, formowanie nowego nawyku będzie procesem dłuższym. A może nawet będziesz musiał zaczynać od początku. Jeśli twoje ciało naprawdę mówi stop, oczywiście go słuchaj. Ale odróżnij prawdziwe stop od lekkiej mżawki na dworze, która zniechęca cię do porannego biegu.
każdego dnia pokaż nowego siebie

Mierząc się z przeszkodą człowiek poznaje siebie.

Antoine de Saint-Exupery

Dotychczas odpuszczałeś i boisz się, że znowu tak będzie? Niekoniecznie. Pamiętaj, że ograniczenia są w twojej głowie. Twoje ciało może znacznie więcej, niż ci się wydaje. Nie wytrzymasz tych trzech sekund? Jesteś pewien? Jeśli dałeś z siebie wszystko, w porządku. Ale ile razy mógłbyś zrobić trochę więcej, ale odpuszczasz, żeby nie było zbyt ciężko? Od jutra możesz dawać z siebie więcej w nowy sposób. Przeszłości nie ma, liczy się dzisiejszy trening.
motywacja do działania – droga jest celem

Wojownik wie, że wojna składa się z wielu bitew, dlatego idzie naprzód.

Paulo Coelho

Nie każdy trening będzie pokazem formy, co więcej, niektóre ćwiczenia będą wyzwaniem. Niektóre dni sprawią, że będziesz chciał wrócić na kanapę. Czasem nie uda ci się być w szczytowej formie lub osiągnąć założonego celu treningowego. Pamiętaj jednak, że wojna składa się z wielu bitew. Całe życie walczysz o swoje zdrowie, swoją siłę i swoje życie. Nie poddawaj się. Bądź wojownikiem.
Ten post dedykuję mojemu Narzeczonemu, który nigdy się nie poddaje. Dziękuję Ci za wszystko.

Oceń post:

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 4

Bądź pierwszy i oceń post!

Przykro nam, że post okazał się nieprzydatny.

Pomóż nam go ulepszyć!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 odpowiedzi na “Motywujące cytaty treningowe – darmowe tapety do pobrania”

  • Zofia
    17 lutego 2020 w 09:32

    Dzięki za tapety. Trudno zdecydować się którą wybrać.

    • 17 lutego 2020 w 09:42

      Dziękuję za miłe słowa i pozdrawiam!

Instagram