Książki do przeczytania w Święta 2021

Podziel się!

5
(7)

Jeśli w czasie Świąt chcesz nadrobić zaległości czytelnicze, mam dla Ciebie trzy ciekawe książki do przeczytania w Święta 2021. To lektury doskonałe na czas między Świętami a Nowym Rokiem 2022. Może znajdziesz wśród nich inspirację dla siebie. Daj znać, czy książki Ci się spodobały.

Książki do przeczytania w Święta 2021

  • Rhonda Byrne Największy sekret – Nie jest to książka dla każdego. Powiedziałabym wręcz, że do zawartego w niej przekazu trzeba dużej odwagi. Nie zaszkodzi jednak spróbować. Jeśli czytaliście pierwszą część, czyli Sekret, ta książka przeniesie Was w zupełnie nowy wymiar.
  • David Perlmutter Mózg na detoksie – Świetna książka dla każdego, kto chce poznać najnowsze odkrycia dotyczące naszego mózgu i dowiedzieć się, jak lepiej sobie radzić w świecie przepełnionym rozpraszaczami, pokusami i nadmiarem bodźców.
  • Matthew Walker Dlaczego śpimy – Nie po raz pierwszy polecam tę książkę. Jest to bardzo obszerna, a jednocześnie świetnie napisana praca wyjaśniająca, dlaczego sen jest taki ważny. Dowiedz się, jak kawa działa na mózg i co zrobić, jeśli się nie wysypiasz.

Dlaczego staram się znaleźć czas na czytanie?

Od dziecka uwielbiałam czytać. Zostało mi to do dnia dzisiejszego. Niestety za sprawą życiowych przeciwności przez kilka lat nie miałam możliwości czytać tyle, co wcześniej. Znacząco odbiło się to na mojej kondycji psychicznej i równowadze emocjonalnej. Czytanie daje mi poczucie wolności, a co więcej – pozwala dowiedzieć się rzeczy, które często są sumą kilkudziesięcioletnich doświadczeń innych ludzi. Niektóre książki czytam w formie audiobooków, większość jednak w tradycyjnej formule papierowej. Każda książka to skondensowana dawka wiedzy, której nie byłabym w stanie posiąść tak szybko i skutecznie w żaden inny sposób.

Oceń post:

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 7

Bądź pierwszy i oceń post!

Przykro nam, że post okazał się nieprzydatny.

Pomóż nam go ulepszyć!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram