10 moich ulubionych zimowych rozrywek

Podziel się!

5
(2)

Zima to dla wielu z nas trudny czas w roku. W 2020 roku w związku z trwającą pandemią koronawirusa istnieją niewielkie szanse na weekend w górach czy wyjazd na narty. Niektóre świetne zimowe sposoby na spędzanie czasu nie będą możliwe, dlatego przygotowałam 10 moich ulubionych zimowych rozrywek. Może będzie to dla Ciebie inspiracja i zaczniesz coś nowego lub przypomnisz sobie, co można ciekawego robić zimą.

10 moich ulubionych zimowych rozrywek:

Oto 10 moich ulubionych zimowych rozrywek, które sprawdzą się w tym roku:

 1. Czytanie.

  Zdecydowanie czytanie znajduje się na szczycie listy o każdej porze roku, jednak zimą ma dodatkowy urok w połączeniu z miękkim, ciepłym kocem i kubkiem dobrej herbaty (lub kawy).

 2. Bieganie.

  Mam trochę pokręcony charakter i lubię biegać tylko w określonych warunkach atmosferycznych – latem podczas największych upałów i zimą, kiedy nadchodzą mroźne dni.

 3. Robienie zdjęć.

  Zima to moja ulubiona pora roku na robienie klimatycznych zdjęć. Natura daje wtedy tak wiele… doskonałe światło, śnieg, szron… piękne zdjęcia wychodzą zwłaszcza o poranku.

 4. Trening.

  Zimą nie mam tyle okazji do ćwiczenia poza domem, dlatego z przyjemnością układam sobie nowy plan treningowy. Ćwiczenie w domu ma ogromną zaletę, ponieważ odpadają praktycznie wszystkie wymówki.

 5. Gry komputerowe.

  Zima to jedyny czas w roku, kiedy z przyjemnością pozwalam sobie na granie. Ostatniej zimy rozpracowywałam Minecrafta. A w tym sezonie… zobaczymy.

 6. Nauczenie się czegoś nowego.

  Uwielbiam się uczyć i rozwijać, dlatego zimą staram się nabyć jakąś nową przydatną umiejętność lub rozwinąć coś, co mogłoby mi się przydać w pozostałych miesiącach roku.

 7. Zimowe spacery.

  Jeśli udaje mi się połączyć kilka ulubionych zimowych rozrywek w jednym czasie, oznacza to dla mnie jeszcze fajniejszy dzień! Dlatego zimowy spacer połączony na przykład z robieniem zdjęć brzmi naprawdę świetnie! Naturalnie mam tendencję do friluftslliving.

 8. Świece zapachowe.

  Zimą dużą część dnia spędzam w domu, dlatego mam więcej czasu na testowanie nowych zapachów i cieszenie się nimi w codziennym rozgardiaszu.

 9. Planowanie nadchodzącego roku.

  Tak, wiem, nie dla każdego to brzmi jak coś fajnego, jednak dla mnie to czysta przyjemność. Planowanie zmian w domu, rozwój firmy, plany treningowe, wyznaczanie planów posiłków czy planowanie wakacji – to po prostu mój żywioł!

 10. Sprzątanie.

  Tak, tutaj większość pewnie się zdziwi, jednak dla mnie przełom nowego roku to czas porządków zarówno w domu, jak i we firmie. Czasem przeprowadzam delikatne zmiany, a czasem totalną rewolucję.

A co Ty lubisz robić zimą?

Oceń post:

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 2

Bądź pierwszy i oceń post!

Przykro nam, że post okazał się nieprzydatny.

Pomóż nam go ulepszyć!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram