Rozwijające książki do przeczytania przed końcem 2021 roku

Podziel się!

4.3
(4)

Już od jakiegoś czasu nie dzieliłam się z Wami polecanymi przeze mnie książkami. W ostatnim czasie przeczytałam kilka ciekawych pozycji, które naprawdę warto poznać. Często pytacie, jakie książki polecam i co czytam. Oto rozwijające książki do przeczytania przed końcem 2021 roku. Idzie jesień, dlatego na pewno znajdziesz więcej czasu na czytanie siedząc w domu przy pięknie pachnących świecach. Napisz w komentarzu, która książka najbardziej Ci się spodobała i dlaczego

Jak czerpać radość z pracy Marie Kondo

Książkę miałam przyjemność przesłuchać w wersji angielskojęzycznej i mnie absolutnie zachwyciła! Podobnie jak pozostałe pozycji autorki i jej metoda KonMari również Jak czerpać radość z pracy czyta się wyjątkowo dobrze. Książka jest napisana typowym dla Marie prostym językiem, co ułatwia przyswojenie zawartych w niej zasad. Czy wiesz, że bałagan w pracy nie pozwala nam się skupić w pełni na wykonywaniu zadań? W książce znajdziesz proste sposoby na ogarnięcie biura, gabinetu i każdego stanowiska pracy. Marie poświęca też wiele uwagi bałaganowi cyfrowemu, który coraz bardziej opanowuje nasze komputery. Książkę Jak czerpać radość z pracy dobrze jest przeczytać na koniec wakacji, aby z nową energią wrócić do codziennych obowiązków po urlopie.

Klub 5 rano Robin Sharma

Książka rewelacyjnie napisana! Autor snuje opowieść o dwójce ludzi, którzy mają okazję zmienić swoje życie na lepsze wstępując do Klubu 5 rano. Książka o rozwoju osobistym, którą czyta się jak dobrą powieść. Pozycja obowiązkowa na liście 5 książek do przeczytania przed końcem 2021 roku.

Jeśli chcesz zmienić swoje życie, zacznij od poranka. Reguła proponowana przez Robina Sharmę jest najlepszym przykładem, jak budowanie nowych nawyków potrafi odmienić nasze życie. Tę pozycję również miałam przyjemność przeczytać w oryginale (nie była jeszcze dostępna po polsku), jednak myślę, że w wersji polskojęzycznej również warto po nią sięgnąć.

Dlaczego śpimy Matthew Walker

Książka popularnonaukowa, dobrze napisana i otwierająca oczy na wiele spraw związanych z problematyką snu. Czy wiesz, że kawa (którą uwielbiam!) to neurotoksyna? Trochę inaczej od czasu przeczytania tej książki patrzę na małą czarną. Co się stanie, kiedy zarwiemy noc? Czy można odespać niedobory snu? Jak długo powinniśmy spać? Czy chodzenie do szkoły na 8 rano to dobry pomysł w przypadku nastolatków? Te i inne pytania zadał autor Dlaczego śpimy. Książka otwiera oczy na tematykę higieny snu. Zawalcz o lepszą produktywność dzięki stosowaniu zasad z tej książki.

Rozwijające książki do przeczytania przed końcem 2021 roku

Jeśli szukasz więcej ciekawych książek, zerknij do artykułu Polecane książki. Mam tam dla Ciebie mnóstwo książkowych inspiracji!

Oceń post:

Średnia ocena 4.3 / 5. Liczba ocen: 4

Bądź pierwszy i oceń post!

Przykro nam, że post okazał się nieprzydatny.

Pomóż nam go ulepszyć!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram