Darmowe tapety na pulpit lipiec do pobrania różowa pink wdzięczność

Podziel się!

5
(3)

Dzisiaj krótko i przyjemnie – przygotowałam dla Was kilka darmowych tapet na pulpit do pobrania. Nowe, darmowe tapety na pulpicie to fajny sposób na odświeżenie codzienności. Niewielka zmiana, a jednak uważniej patrzymy na wszystko. Stworzyłam te tapety, ponieważ czuję, że potrzeba mi w życiu więcej wdzięczności za małe rzeczy. Za te trzy będę wdzięczna w lipcu. Każda pora roku ma swój urok, dla mnie lipiec to te trzy rzeczy:

  • słońce
  • wakacje
  • ciepłe wieczory 

Słońce to radość

Dla mnie słońce oznacza radość i energię. Dobrą i pozytywną. Bardzo lubię ciepłe, słoneczne dni, nawet upał mi nie przeszkadza (w ogóle uważam, że za bardzo w naszym kraju narzekamy na pogodę – zawsze jest nam za ciepło, za zimno, za mokro i za sucho :))

Staram się korzystać ze słonecznej pogody i wychodzić na dwór, gdy tylko mogę. Uwielbiam wczesne pobudki i jogę albo inne ćwiczenia w promieniach wschodzącego słońca. Dbam o to, aby moje dzieci jak najwięcej przebywały na dworze, zwłaszcza, gdy świeci słońce. Pod względem medycznym słońce jest potrzebne do syntezy skórnej witaminy D. Każdego dnia warto odsłonić okna i wyjść na spacer!

Wakacje to stan umysłu

Nie zawsze udaje się wyjechać na wakacje. Sama cierpię na tę przypadłość od lat. Oczywiście jest to podyktowane moimi decyzjami i biorę za nie odpowiedzialność. Jednak jestem zdania, że aby być na wakacjach, niekoniecznie trzeba wyjechać nad morze czy za granicę (chociaż oczywiście taka forma naładowania akumulatorów jest jak najbardziej wskazana!). Spędzaj całe dnie poza domem. Wyjdźcie rano z domu i jedźcie nad pobliskie jezioro, do lasu (uwaga na kleszcze) lub do parku. Spędzajcie jak najwięcej czasu w otoczeniu natury. To naturalny odstresowywacz! Osoby odzwyczajone od przebywania na dworze będą odczuwać pewien dyskomfort, to zrozumiałe, za dużo tlenu. Ale warto ten dyskomfort przetrwać i stworzyć w sobie nawyk przebywania poza domem w ciągu dnia. Każda zmiana otoczenia, czy to bliższa, czy dalsza, jest korzystna dla naszego ciała i umysłu. Wiele świetnych pomysłów i idei powstało w zresetowanym, odprężonym umyśle.

Ciepłe wieczory mają w sobie magię

Bardzo lubię, gdy wieczorem długo jest widno. Gdy wystarczy lekki pled, pięknie pachnąca świeca i jest pięknie. Każdy balkon, taras albo ogród może stać się w lato naszym zewnętrznym salonem! Jak się relaksujesz wieczorem? Co robisz dla siebie? Wiele z tych rzeczy śmiało możesz zrobić na dworze. Czytanie książki, oglądanie filmu… może zrobicie sobie kino domowe na tarasie? Może wypijecie we dwoje herbatę lub lampkę wina patrząc sobie głęboko w oczy? A może przeprowadzicie żarliwą rozmowę, dyskusję, która zaprowadzi Was w życiu bardzo daleko? Za to kocham długie, ciepłe, letnie wieczory!

Darmowe tapety lipiec do pobrania
Kliknij na obrazek, aby pobrać darmową tapetę.
Darmowa tapeta na pulpit lipiec do pobrania różowa pink wdzięczność
Klikając na obrazek, pobierzesz darmową tapetę.
Darmowe tapety na pulpit lipiec do pobrania różowa pink wdzięczność
Kliknij na obrazek, aby pobrać darmową tapetę.

Oceń post:

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 3

Bądź pierwszy i oceń post!

Przykro nam, że post okazał się nieprzydatny.

Pomóż nam go ulepszyć!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram