3 cele na grudzień

Podziel się!

5
(2)

Grudzień to czas podsumowań, ale też zwariowane trzy tygodnie pełne przedświątecznych przygotowań. 3 cele na grudzień u mnie obejmują oczywiście przygotowanie do nadchodzących świąt i zaplanowanie nadchodzącego roku. Poniżej napiszę Ci też, czy udało mi się zrealizować cele z listopada. Ku pokrzepieniu serc 😉

Listopadowe cele – podsumowanie

Listopad 2021 nie do końca poszedł zgodnie z planem – nadal mam spore zaległości, które powinnam nadrobić do końca tego roku, aby ze spokojem zacząć z przytupem nowy, wspaniały rok 2022. Oto, jak mi poszło w poprzednim miesiącu:

  • Cel 1. Przygotować się wcześniej do Świąt. Częściowy sukces. Większość prezentów mam już ustaloną, po części także kupioną lub zamówioną. Trochę jeszcze niestety mi zostało, więc cel przechodzi na grudzień.
  • Cel 2. Powrót do regularnych ćwiczeń fizycznych w pełnym wymiarze. Wystarczyły dwa przeziębienia i kilkudniowe wyjazdy służbowe i cel nie został zrealizowany. Również – do poprawy w grudniu.
  • Cel 3. Wstawanie wcześniej. Zrealizowany w 80%. Przez większość dni udało mi się wstać wraz z pierwszą wibracją alarmu w zegarku.

3 cele na grudzień

Święta to temat przewodni moich osobistych celów na grudzień 2021. Poza tym trochę rozwoju osobistego i treningów. Nic nadzwyczajnego, bo grudzień to szczyt sezonu u mnie w branży.

1. Domknąć świąteczne przygotowania do połowy grudnia

Zostało mi wybranie i kupienie kilku prezentów, ustalenie szczegółów dotyczących przebiegu wigilijnej kolacji z rodziną i rozłożenie choinki. Niby niewiele, ale wbrew pozorom jest to czasochłonne. Dlatego chciałabym domknąć wszystkie terminy i ogarnąć każdy prezent maksymalnie do 14 grudnia.

2. Regularne ćwiczenia 4x w tygodniu

Muszę być realistką – nie dam rady w grudniowym szaleństwie ćwiczyć docelowych 6 razy w tygodniu. Po prostu mój kalendarz pęka w szwach, dlatego celem jest trening 4 razy w tygodniu.

3. Czytanie co najmniej godzinę dzienne

Czuję, że za mało się rozwijam, dlatego zamierzam czytać co najmniej godzinę dziennie każdego dnia. Będą to nie tylko książki w wersji drukowanej, ale też audiobooki.

A jakie są Twoje 3 cele na grudzień? Napisz w komentarzu!

Oceń post:

Średnia ocena 5 / 5. Liczba ocen: 2

Bądź pierwszy i oceń post!

Przykro nam, że post okazał się nieprzydatny.

Pomóż nam go ulepszyć!

Powiedz nam, jak możemy ulepszyć ten post?

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Instagram